Jak pewnie każdy się domyśla, chodzi tutaj o dzień zawierania związku małżeńskiego. Zdjęcia ze ślubu są wspaniałą pamiątką na całe życie, szczególnie dla Młodej Pary, ale i dla ich rodziców czy dalszych członków rodziny, a może nawet znajomych. Fotografia ślubna daje możliwość małżonkom po latach powspominać dzień swojego ślubu, a także opowiedzieć go swoim dzieciom, czy później nawet wnukom. Wszystko to za pomocą doskonałych fotografii.

ujecie slubneW dniu swojego ślubu chyba każda Młoda Para oraz jej rodzice, są bardzo zestresowani. Martwią się, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, czy o niczym nie zapomnieli. Najbardziej stresującym momentem jest głównie ceremonia ślubna, po niej już wszystko powoli opada. Fotograf ślubny, który dokumentuje przebieg ślubu, również musi mieć się na baczności, aby zrobić jak najbardziej wiarygodne ujęcia.

Fotografując w kościele, raczej naszego fotografa nie powinna ponieść za bardzo fantazja artystyczna. Musi zająć się komponowaniem tradycyjnych kadrów takich jak, wejście Panny Młodej do kościoła, udzielanie sakramentu małżeństwa przez kapłana, gest nałożenia obrączek i wiele innych, tego typu ujęć. Skupić się by wszystko udokumentować, nic nie przegapić i nie rozmazać zdjęć, których nigdy się nie powtórzy. Panujący półmrok w kościołach nie ułatwia tego zadania, dlatego fotografią ślubną powinni zajmować się wyłącznie doświadczeni fotografowie.

Całkiem odmienne nastawienie fotografa wymagane jest z kolei w dalszej części dnia, czyli na weselu. Tam fotografując wskazane jest, aby nasz fotograf wykazał się umiejętnościami artystycznymi. Wykonał zdjęcia ciekawe, a zarazem ukazał uśmiech, miłość i cały szereg innych emocji na twarzach osób fotografowanych. Równie istotna jest dynamika zdjęć weselnych, dzięki której na fotografiach będzie widać tętniącą zabawę.

Zamów fotografię ślubną u tego – https://lukaszpopielarz.pl/ – fotografa ze Szczecina!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *