Człowiek z natury jest taki, że czasem na zły nastrój wystarczy naprawdę najdrobniejszy upominek. W zasadzie to działa tak, że każdy kiedy dostaje coś w prezencie jest w pewnym stopniu uszczęśliwiony. Jednym z takich upominków i czymś, o czym chciałbym dziś napisać, są przypinki, które przypina się m.in. do ubrań czy plecaków.

Najczęściej te gadżety są wykorzystywane do celów reklamowych, ale przypinki służą również czasami jako upominki okolicznościowe, które można ofiarować chociażby gościom weselnym czy uczestnikom innych przyjęć, imprez bądź nawet targów branżowych.

przypinki zrobione na zamowienie

Jeśli chodzi o przypinki reklamowe, to wiele firm robi przypinki na zamówienie nawet w ilościach detalicznych, średnio od 50 sztuk, choć to rzadziej spotykana opcja, gdyż przy małych zamówieniach cena za jedną sztukę jest wyraźnie większa niż w przypadku tych samych produktów zamówionych w dużo większych ilościach.

Ludzie mają wiele ciekawych pomysłów odnośnie tego co naniosą na zamawiane przypinki reklamowe. Jedni posługują się nimi jako nośnikami reklamy konkretnego produktu ze swojej oferty, inni starają są reklamować swoją działalność, a jeszcze inni ogłaszają na przypinkach jakieś wydarzenie. Bez względu na cel, przypinki z ciekawym i skupiającym na sobie wzrok innych nadrukiem zdecydowanie są wartym rozważenia rozwiązaniem reklamowym. Zwłaszcza, iż tak jak wspomniałem wcześniej, przy zamówieniach hurtowych taka przypinka to niedroga sprawa.

Cennik przypinek można znaleźć przykładowo na stronie tego producenta oferującego przypinki reklamowe na zamówienie: https://buttonfly.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *