Postęp technologiczny jaki obecnie obserwujemy mógłby zaskoczyć niejedną osobę jeszcze dwadzieścia czy nawet dziesięć lat temu. A co ciekawe – nowinki technologiczne coraz częściej wkraczają pod tak zwane strzechy i stają się łatwo dostępne i osiągalne dla zwykłych ludzi. Tak jest na przykład, jeśli chodzi o filmowanie dronem.

Drony to urządzenia wznoszące się na określoną wysokość i odpowiednio sterowane z ziemi mogą przemieszczać się w dowolnym kierunku. Oczywiście sam dron jest dość drogi, ale i tak odkładając z kilku wypłat każdy może sobie na niego pozwolić. No i nie zapominajmy, że jest jeszcze możliwy wynajem drona lub drona z obsługą – czytaj usługa filmowanie dronem. Dzięki tym ostatnim rozwiązaniom, filmy z lotu ptaka stają się bardziej realne nawet dla zwykłych, bardzo przeciętnie zarabiających ludzi.

O tym, że nie będzie w Krakowie problemu ze znalezieniem usług takich jak filmowanie dronem czy wynajem tego urządzenia, przekonamy się błyskawicznie wpisując w wyszukiwarkę internetową te właśnie hasła. Ukaże się nam przynajmniej kilka firm świadczących takie usługi, jak dla przykładu ta firma: www.rentgrandfox.pl/dron – zamów filmowanie dronem i ciesz się niebanalnym klipem.

usluga filmowania dronemTego rodzaju ujęcia z powietrza są bardzo popularne chociażby w reklamie (filmy promujące dane miejsca, lokale, przedsiębiorstwa) oraz na uroczystościach ślubnych. Dziś wiele młodych par oprócz standardowych zdjęć i filmu życzy sobie kilkanaście ujęć z lotu ptaka, co w albumie ślubnym na pewno pięknie wygląda i robi wrażenie na każdym oglądaczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *