Wykonujemy międzynarodowy transport zmarłych. Naszym największym priorytetem jest profesjonalizm podczas wykonywania usług, które dla Państwa świadczymy. Od wielu lat nasza firma specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zmarłych. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz pełen profesjonalizm podczas wykonywania usług. Staramy się działać na tyle delikatnie by w tych ciężkich chwilach dla Państwa, nie dorzucać wam większych zmartwień.

Prowadzimy międzynarodowy transport zmarłych na całym terenie Unii Europejskiej oraz innych zakątków świata. Zwłoki sprowadzamy do Polski, z możliwością transportu do miejsca zamieszkania bliskiej osoby. Podczas sprowadzenia zwłok  wykorzystujemy transport drogą lądową, morską oraz lotniczą. Niezależnie którą opcję Państwo wybiorą nasza firma będzie z Państwem w pełnym kontakcie podczas wykonywania działań.

Posiadamy ogromne doświadczenie związane z międzynarodowym transportem zmarłych, a także praktyczna wiedzę, dzięki temu daje nam to czołowe miejsce pośród firm specjalizujących się w takim zawodzie. Trudność podczas wykonywania takich zleceń, pokazuje nam że doświadczenie jest dużym czynnikiem powodzenia podczas transportu. Międzynarodowy transport zmarłych składa się z wielu etapów, dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw temu, i pomoże Państwu wszelakim wsparciem.

Formalności związane z tłumaczeniem aktów zgonów, zezwoleń i innych potrzebnych dokumentów, wszystkim tym zajmujemy się my. Wszystko po to by jak najmniej Państwa stresować i dokładać problemów.

Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie do biura, lub pisząc SMS na podane numery. Zgłoszenie jest rozpatrzone w ciągu 12 godzin.

Zobacz więcej na http://www.epitafium-przewozy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *