Chyba wszyscy kojarzymy, jak wyglądają przypinki. To modny wśród wielu osób gadżet, ciekawy dodatek, który zwraca na nas uwagę. Możemy na nim umieścić, co tylko zechcemy i cieszyć się z dodatku z ulubioną postacią filmową czy gwiazdą, bądź reklamować ulubioną firmę lub produkt.

przypinki o srednicy 25 mmPrzypinki na zamówienie mogą mieć umieszczony taki wzór, ozdobę czy podobiznę, jaką tylko zechcesz. To tylko kwestia wyboru. Wiele stron internetowych firm produkujących przypinki oferuje specjalny kreator, w którym możesz zaprojektować swoją spersonalizowaną przypinkę. Inne albo stworzą ją dla nas same albo udostępnią nam szablony uwzględniające dokładne wymiary grafiki dostosowanej do wielkości przypinki, abyśmy sami je stworzyli i do nich przesłali.

W razie pytań każdy jeden producent przypinek zawsze udzieli nam dodatkowych wyczerpujących informacji i pomoże stworzyć własną przypinkę. Standardowe wymiary przypinek na zamówienie zaczynają się od 25 mm, poprzez 50 mm aż do 75 mm.
Warto jednak upewnić, że firma, w której zamawiasz swoją przypinkę, zapewni odpowiednią jakość usługi. Jeśli zaprojektowana przez Ciebie przypinka stanie się rozpikselowana przez źle dobraną grafikę, firma powinna Cię o tym powiadomić. Na wszelki wypadek sprawdź to jednak sam. Koszt wyprodukowania takiej przypinki zaczyna się zazwyczaj od niespełna złotówki i idzie wzwyż. Wszystko zależy od liczby sztuk, jakich potrzebujesz, średnicy zamawianej przypinki i innych zmiennych. Sprawdź szczegółowy cennik przypinek na: http://buttonfly-przypinki.pl/

Obecnie coraz więcej osób decyduje się nie tylko na spersonalizowane przypinki, lecz także na przypinki reklamowe. To świetny pomysł dla rozwijających się firm, które chciałyby dążyć do bycia rozpoznawalnymi. Przypinki to ciekawa reklama za rozsądne pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *