Obecnie dużo osób inwestuje swoje pieniądze w nieruchomości, a konkretnie w nowe mieszkania, które później wynajmuje, głównie studentom. Właśnie dlatego taka forma inwestycji jest szczególnie popularna w dużych miastach takich jak Kraków, gdzie liczba studentów stoi na wysokim poziomie. Jednak to oczywiście niesie za sobą również pewne minusy, bo ceny mieszkań w dużych miastach są zawsze trochę wyższe niż gdzieś w mniejszych miejscowościach, ale i Kraków ma dzielnice jak Nowa Hua gdzie nowe mieszkania są przynajmniej trochę tańsze.

Inwestycja w mieszkania potrafi być bardzo dochodowa, ale jak wiadomo – jeśli chcemy zarobić to najpierw musimy zainwestować i to nie mało. Oczywiście takie lokowanie swoich pieniędzy w nowe mieszkania nie dość, że przynosi zyski to jeszcze po latach wynajmowania możemy takie mieszkanie sprzedać. Z racji tego, że ceny mieszkań stale rosną, to pewnie przy sprzedaży za dziesięć czy dwadzieścia lat jeszcze na nim zarobimy.

Rynek mieszkaniowy w tak dużym mieście jest bardzo aktywny. Nawet pojedyncza dzielnica Nowa Huta nowe mieszkania (zobacz tutaj: http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/nowa-huta/) oferuje w wielu różnych inwestycjach deweloperskich. Dzięki takiemu stanu rzeczy każdy może znaleźć nieruchomość, która spełni jego oczekiwania. Jeśli zatem zastanawiamy się nad zakupem mieszkania właśnie w Krakowie to może nasuwać się nam pytanie – gdzie i jakie mieszkanie kupić?

inwestycja w nowe mieszkania sie oplaca - krakowska nowa hutaNa zdjęciu: Osiedle dla Rodziny w Nowej Hucie oferujące nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach

Otóż dobrym pomysłem są obecnie mieszkania nowe, które możemy urządzić jak chcemy. Inwestycje mieszkaniowe deweloperów są coraz większe w Krakowie, a co za tym idzie, jest duża konkurencja, więc i ceny są konkurencyjne. Szczególnie coraz większą popularność zdobywają nowe mieszkania w Nowej Hucie. Jest to bardzo duża dzielnica z dobrym zagospodarowaniem oraz dojazdem do centrum, dlatego coraz więcej osób decyduje się właśnie tam na zakup mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *