W dzisiejszych czasach dużo ludzi poszukuje różnego rodzaju pasjonującej formy aktywnej rozrywki. Często decydujemy się na pójście do kina czy do jakiegoś aquaparku. Jednak coraz modniejsze stają się pokoje zagadek. Taki escape room jest bardzo fajną opcją rozrywki dla młodzieży, która obchodzi swoje urodziny – np. osiemnastkę, ale też na wieczór kawalerski czy imprezę firmową. Pójście ze znajomymi czy współpracownikami do escape roomu wydaje się bardzo ciekawą opcją.

Dobrze zaprojektowany i ciekawie przygotowany pokój zagadek to fenomenalna odskocznia od rzeczywistości. Gra tego rodzaju może okazać się, naprawdę mega zabawą oraz wiązać z wielkimi emocjami. Jest to dużo lepsze rozwiązanie niż popularne kino, w którym usiądziemy z chipsami i będziemy się wpatrywać w ekran kilka godzin. Wybierając formę rozrywki, taką jaką są escape roomy, możemy sprawić wszystkim uczestnikom wielką niespodziankę oraz wciągającą zabawę.

Kraków jest miastem, w którym jest bardzo dużo rodzajów takich lokali oferujących pokoje zagadek. Dzięki temu nie jesteśmy zobowiązani do wyboru jednego pokoju czy pomieszczenia, a mamy ich przynajmniej kilkanaście czy kilkadziesiąt. Dawna stolica Polski oferuje bardzo dużo ofert dotyczących pomieszczeń escape room – www.lostroom.pl – to tylko jedna z wielu firm w Krakowie proponująca nam taką rozrywkę.

wyjscie z escape roomuZnajdź wyjście z escape roomu nim skończy Ci się czas!

Jeśli zawsze marzyłeś lub marzyłaś, by zagrać w jakimś filmie, to pójście do zamkniętego pomieszczenia jest idealne dla Ciebie. Podczas tego typu atrakcji zostajemy zamknięci w specjalnym pomieszczeniu, w którym po kolei rozwiązujemy następne zagadki, a czas z minuty na minutę się kończy. Od nasze współpracy i szybkiego myślenia zależy czy zdążymy wszystkie rozwiązać i wygrać czy przegramy.

Podsumowując, warto jest wybrać tę formę atrakcji. Ucieczka od rzeczywistości oraz spędzanie wolnych chwil podczas kreatywnego myślenia są świetnym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *